Hypotéky

Tím celej realitnej kancelárie si uvedomuje, že dostupné financovanie je často jednou z najdôležitejších otázok pri výbere konkrétnej nehnuteľnosti. Preto v rámci našich služieb ponúkame klientom hypotekárne poradenstvo úplne zadarmo ako súčasť profesionálnych služieb našej realitnej kancelárie.

Pomôžeme vám zorientovať sa v komplikovanom svete hypoték a nájdeme pre vás najvýhodnejšiu ponuku, ktorá bude vyhovovať vašim individuálnym potrebám a vašej aktuálnej životnej situácii.

Našim cieľom je, aby ste úver na kúpu nehnuteľnosti získali čo najjednoduchšie a najrýchlejšie a samozrejme za čo najvýhodnejších podmienok!

Okrem exkluzívnej ponuky financovania a odborného poradenstva vás navyše odbremeníme od administratívy, ktorá je s vybavovaním hypotéky spojená. Vďaka tomu, že máte všetky služby pod jednou strechou, je celý proces kúpy nehnuteľnosti aj jej financovania bezchybný, hladký a rýchly.  

O to všetko sa postará náš tím, ktorý pre nás pracuje prostredníctvom spoločnosti:

hypotéka - hypotekárne poradenstvo

V tejto otázke sa s dôverou obráťte aj na makléra, ktorý Vám prezentuje nehnuteľnosť. Zabezpečí, aby Vás do hodiny kontaktoval náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám pomôže, aj keby ste sa nerozhodli pre nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie.

Naše služby:

  • Pomôžeme Vám vybrať najvhodnejší úverový produkt či kombináciu úverových produktov s ohľadom na vaše možnosti a potreby, nakoľko spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku !
  • Krok za krokom Vám vysvetlíme celý postup ohľadom hypotekárneho financovania.
  • Zabezpečíme Vám znalca, s ktorým dlhodobo spolupracujeme, ktorý je plne akceptovaný bankami a zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku na Vašu nehnuteľnosť.
  • Dohliadneme na celý proces schvaľovania Vášho úveru a priebežne Vás budeme informovať o stave Vašej žiadosti.
  • Dôkladne sledujeme splnenie podmienok čerpania a uzavretie celého hypotekárneho prípadu
  • Zabezpečíme pre Vás poistenie nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia v prospech banky.