Realitná kancelária
Arthur Real Estate Company

ARTHUR zlata firma

O nás

Realitná kancelária Arthur Real Estate Company v Bratislave vám v oblasti realít pomôže a poskytne poradenstvo pri rozhodovaní o kúpe, alebo prenájme bytov, domov, či rôznych iných nehnuteľností v rozličných lokalitách po celom Slovensku.

Túžite si splniť svoje sny o bývaní, ale neviete, na koho sa máte obrátiť? Chcete sa presťahovať a kúpiť si vlastné bývanie, alebo si zaobstarať kancelárske, či iné priestory? Požiadajte o pomoc realitnú kanceláriu.

Realitná kancelária ARTHUR poskytuje profesionálne služby v oblasti nehnuteľností. Neponúkame len reality v Bratislave, ale zameriavame sa aj na obchodovanie s realitami na celom Slovensku. Naša realitná kancelária dokonale pozná trh s nehnuteľnosťami a dokáže veľmi pomôcť pri výbere akejkoľvek nehnuteľnosti, o ktorú máte záujem.

Portfólio našej realitnej kancelárie je neuveriteľne široké, okrem predaja a prenájmu bytov a domov sa orientuje aj na obchodovanie s chatami, alebo inými budovami, orientuje sa tiež aj na komerčné objekty, ako sú priestory na výrobu, alebo obchodovanie, kancelárie, sklady, alebo haly.

Naše služby

Poslanie spoločnosti

  • Našim základným poslaním je profesionálne a dôsledne plniť všetky úlohy súvisiace so zabezpečením realizácie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností pre všetkých našich zákazníkov.
  • V kontexte zabezpečovania rozvoja trhu s rezidenčnými a komerčnými nehnuteľnosťami je sekundárnym poslaním realitnej kancelárie poskytovať profesionálne poradenstvo v oblasti projektového manažmentu pre developerské spoločnosti.

Vízia spoločnosti

Chceme:
  • byť uznávanou, rešpektovanou a najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou pôsobiacou v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
  • byť prestížnou, stabilnou a proklientsky orientovanou súkromnou realitnou spoločnosťou,
  • poskytovať našim zákazníkom kvalitný a komplexný servis v rámci zabezpečenia predaja a prenájmu nehnuteľností s možnosťou využitia nadštandardných doplnkových služieb,
  • poskytovať našim zákazníkom kvalitnú a nadštandardnú poradenskú a vzdelávaciu činnosť v oblasti trhu s realitami,
  • vytvárať pre našich zamestnancov prostredie, ktoré ich bude motivovať k rozvoju realitnej kancelárie,
  • rozvíjať vzájomne výhodnú obchodnú spoluprácu s významnými a mienkotvornými subjektmi na trhu s neh nuteľnosťami,
  • rozvíjať obojstranne prospešné partnerské, dodávateľské a odberateľské vzťahy.

Naši makléri